Dzień Kobiet (grupa III)

W środę dzieci z grupy III przy­go­to­wały z okazji Dnia Kobiet piękne serca. Począt­kowo wał­ko­wały zabar­wioną na czer­wono masę solną, następ­nie za pomocą fore­mek wyci­nały serca. Pre­zenty zostały ozdo­bione, wysu­szone i spa­ko­wane, aby dzieci mogły prze­ka­zać je swoim mamom, bab­ciom i sio­strom z okazji ich święta. Następ­nego Dnia chłopcy z grupy III wyko­nali dla dziew­czy­nek piękne kwia­towe opaski, które uro­czy­ście im wrę­czyli. Dziew­czynki były bardzo zado­wo­lone z upo­minku, co było widać na ich uśmiech­nię­tych twa­rzach :)