Spartakiada 2017

W nie­dzielę, 21 paździer­nika 2017 roku, odbyła się VIII Spar­ta­kiada Motyl­ków w Hali Spor­to­wej KUL. Motylki razem ze swoimi rodzi­cami uczest­ni­czyli w zawo­dach spor­to­wych, tego roku w kli­ma­cie austra­lij­skim. Po zawo­dach odbył się mecz w piłkę nożną, tatu­sio­wie z Jutrzenki kontra tatu­sio­wie z War­szaw­skich. Pod­czas gdy tatu­sio­wie wal­czyli o wygraną, na dru­giej części hali odby­wały się gry i zabawy podwór­kowe. Nie zabra­kło gry w kapsle, czy też w klasy. Ser­decz­nie dzię­ku­jemy za udział! Do zoba­cze­nia za rok!