Piknik Rodzinny w Nasutowie

W tym roku piknik w Nasu­to­wie był w czysto afry­kań­skim stylu. Wybra­li­śmy się na wycieczkę do Egiptu, RPA, Mada­ga­skaru i Kongo. W afry­kań­ski klimat wpro­wa­dziła nas wspólna roz­grzewka i dys­cy­pliny w zaję­ciach gru­po­wych, rodzic – dziecko. Dużym zain­te­re­so­wa­niem cie­szyły się kąciki w któ­rych dzieci mogły stwo­rzyć korale, zrobić maski afry­kań­skie czy poma­lo­wać twarze. Wyda­rze­nie zamknął smerfny tort oraz mecz w piłkę nożną tatu­siów z Przed­szkola na ulicy Jutrzenki i z Przed­szkola z Al. War­szaw­skich.