Wyprawa terenowa - Moja okolica (grupa II)

Pierw­sza wyprawa już za nami. Motylki z grupy II bardzo dziel­nie radziły sobie na wypra­wie po oko­licy naszego przed­szkola. W sku­pie­niu obser­wo­wały, jakie insty­tu­cje, sklepy i inne ciekawe miej­sca znaj­dują się w pobliżu. Świet­nie radziły sobie z odnaj­dy­wa­niem ele­men­tów zawar­tych na kar­tach pracy. Wyprawa spra­wiła dzie­ciom wiele rado­ści, nie narze­kały w ogóle na bolące nogi, były bardzo sku­pione na przy­dzie­lo­nym zada­niu. Oby więcej takich wypraw!