Spotkanie z eksprertem - pracownikami Straży Ochrony Kolei (grupa III, IV i V)

Mie­li­śmy przy­jem­ność gościć w naszym przed­szkolu pra­cow­ni­ków Straży Och­rony Kolei. Pan Grze­gorz przy­go­to­wał dla naszych motyl­ko­wych przed­szko­la­ków pre­zen­ta­cję mul­ti­me­dialną obra­zu­jącą spe­cy­fikę zawodu pra­cow­nika Straży Och­rony Kolei oraz zasady bez­piecz­nego podro­żo­wa­nia pocią­giem i poru­sza­nia się w pobliżu torów i na stacji PKP. Dzieci miały też moż­li­wość obej­rze­nia służ­bo­wego pojazdu Straży Och­rony Kolei.