Finał Szlachetnej Paczki

Razem możemy pomóc!!! Pod tym hasłem Dzieci z Pry­wat­nego Przed­szkola Moty­lek, oczy­wi­ście wspól­nie z Rodzi­cami i motyl­ko­wym Zespo­łem, wzięły udział w akcji Szla­chetna Paczka. Swoją opieką oto­czy­li­śmy Rodzinę – Mamę z dwójką Dzieci w wieku 7 i 9 lat. Na tere­nie przed­szkola zgro­ma­dzi­li­śmy mnó­stwo arty­ku­łów potrzeb­nych Rodzi­nie. Wśród nich zna­la­zły się arty­kuły spo­żyw­cze, che­miczne, ubra­nia i zabawki dla naj­młod­szych (upra­gniona Barbie i Zygzak Mcu­qeen). Dzięki dobrym ser­dusz­kom udało się speł­nić marze­nia dzieci. Przy pomocy Wolon­ta­riu­szy Szla­chet­nej Paczki zgro­ma­dzone przez nas pre­zenty zostały dostar­czone do Rodziny… Po wnie­sie­niu wszyst­kich paczek i roz­pa­ko­wa­niu ich. rado­ściom i łzom wzru­sze­nia nie było końca. Jeste­śmy prze­ko­nani, że to co wspól­nie uczy­ni­li­śmy ma sens!!! Dzię­ku­jemy wszyst­kim, którzy przy­czy­nili się do wywo­ła­nia uśmie­chu Mamie i Dzie­ciom. Mamy nadzieję, że ich święta będą cudowne, a zgro­ma­dzone arty­kuły będą przy­po­mi­nać im o Waszych dobrych ser­dusz­kach!!!