Wycieczka do Biblioteki (grupa IV, III)

W piątek, 16 lutego grupy III oraz IV wspól­nie wybrały się do Miej­skiej Biblio­teki Publicz­nej przy ul. Bursz­ty­no­wej 20. Pra­cu­jące tam Panie opro­wa­dziły dzieci po biblio­tece, w sposób bardzo cie­kawy i przy­stępny dla dzieci opo­wie­działy o książ­kach, które znaj­dują się w ich zbio­rach. Panie pro­wa­dziły róż­nego rodzaju quizy oraz wyko­nały wspól­nie z dziećmi zakładki do ksią­żek. Na koniec poda­ro­wały naszym dzie­ciom ksią­żeczkę do naszej motyl­ko­wej biblio­teki, nasze motylki rów­nież przy­go­to­wały drobny upo­mi­nek. Zobacz­cie sami :)