Zakończenie roku (grupa II)

Z okazji koń­czą­cego się roku szkol­nego naszą grupę odwie­dziła Pani Dyrek­tor, która gra­tu­lu­jąc wszyst­kim dzie­ciom ukoń­cze­nia grupy II – euro­pej­skiej wrę­czyła im prze­piękne motyl­kowe dyplomy. Dzieci były z nich nie­zwy­kle dumne, oglą­dały je i poka­zy­wały sobie nawza­jem. Cały rok upły­nął bardzo szybko, dobrze się bawi­li­śmy i wiele nauczy­li­śmy. Życzmy sobie zatem wszy­scy aby po waka­cjach, kolejny rok szkolny był równie miły, udany i cie­kawy. Uda­nych waka­cji!!!