„Dzień Dziecka” (grupa III i V)

Dzień Dziecka był dniem pełnym atrak­cji! Grupy III i V wybrały się wspól­nie do kina Mul­ti­kino na film pt. „Smerfy – poszu­ki­wa­cze zagi­nio­nej wioski”, który roz­ba­wił zarówno młod­sze jak i star­sze dzieci. Nato­miast po powro­cie do przed­szkola na naszych przed­szko­la­ków cze­kała jesz­cze jedna nie­spo­dzianka – gofry! Każde dziecko mogło dobrać do nich owoce a także bitą śmie­tanę. Dowo­dem na to, że był to udany dzień są uśmie­chy uwiecz­nione na poniż­szych zdję­ciach!