The Land of Singing Butterflies „A Journey to Africa”

Patro­nat nad Prze­glą­dem Pio­senki Angiel­skiej objęły taki insty­tu­cje jak: Kura­tor Oświaty i Wycho­wa­nia w Lubli­nie Teresa Misiuk, Mar­sza­łek Woje­wódz­twa Lubel­skiego Sła­wo­mir Sosnow­ski, Pre­zy­dent Miasta Lublin Krzysz­tof Żuk. Moty­wem prze­wod­nim prze­glądu w tym roku były podróże po Afryce. W sumie na scenie Cen­trum Kon­gre­so­wego Uni­wer­sy­tetu Przy­rod­ni­czego wystą­piło 36 zespo­łów, co daje łączną liczbę 520 przed­szko­la­ków śpie­wa­ją­cych w języku angiel­skim.